PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696433}

Iluzja 2

Now You See Me 2
6,8 168 997
ocen
6,8 10 1 168997
4,8 12
ocen krytyków
Iluzja 2
powrót do forum filmu Iluzja 2

Trudno to coś nazwać filmem. Akcja nie jest naciągana tylko dosłownie idiotyczna a całość doprawiona jest koszmarnie infantylnym aktorstwem. Rzadka sprawa, bo wszyscy grają tu kiepsko. Woodie w swoim drugim wcieleniu jest marną karykaturą samego siebie i kwintesencją tego rozpaczliwego galimatiasu. Do tego nuda. Coś tam się dzieje, ale nie ma to większego znaczenia, bo ani tu logiki ani polotu. Film cię nie wciągnie, ale wypluje. Wydaje mi się, że tym czymś mogą torturować więźniów w Guantanamo.

alter_karamba

Zastanawiam się też, dlaczego ten gniot i poprzedni, nie ma dopisanego: S-F. Przecież te niby tricki to czary mary niczym z Harego Pottera.

ocenił(a) film na 3
alter_karamba

No muszę się zgodzić film naprawdę słaby....

ocenił(a) film na 2
alter_karamba

Nie było tam aktora, który by mnie nie denerwował, mowa tu o Jeźdźcach. Harry Potter o dziwo wypadł nieźle. :D
Szczerze mówiąc zasnęłam gdzieś w połowie filmu i budziłam się tylko po to, by dojrzeć kolejne absurdalnie głupie sceny. Cały film jest klapą i szczerze bardzo dziwię się, że ma powstać część 3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones