PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819176}

Mała

Little
5,4 2 399
ocen
5,4 10 1 2399
Mała
powrót do forum filmu Mała

Witam wszystkich i chciałem zapytać dlaczego taki serwis jak Filmweb - największa (?) polska baza filmów taki film jak ten na dzień premiery i pozycji nr 2 w box officie nie ma żadnego opisu fabuły, aktorów, zdjęć (nawet tych udostępnionych dla prasy w celu promocji)? Ten serwis tworzyli fani a zarząd korzystał z ich pracy pakując coraz więcej reklam i korzystając na tym bezpośrednio nie dając nawet fanom filmów informacji o takim filmie jak ten (top box office). Czy tam niema etatowych pracowników i środków wypełniających luki takie jak te? Proszę o publiczną odpowiedź przedstawiciela strony bo my jako fani filmu i często odwiedzający tą stroną a pewnie zwłaszcza Ci którzy poświęcili wiele czasu tworząc za darmo ten serwis mają prawo to tej informacji. Pozdrawiam serdecznie

psik

a dlaczego niby miałbyś dostać publiczną odpowiedź przedstawiciela strony?

w czym jesteś lepszy od innych którzy piszą dziesiątki takich próśb dziennie?
rozumiem by chcesz aby cała ekipa filmwebu całymi dniami codziennie odpisywała na takie prośby bo pan psik sobie tego życzy tak?

psik

to daj opis filmu itd filmweb w wiekszości korzysta z wsparcia urzytkowników

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
albireo21

Ja pie*dolę co za debil.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
albireo21

Ja pi*rdolę , co za odważny , narodowy i zapewne obdarzony katolickim miłosierdziem rasista z Pierdziszewa Dolnego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
albireo21

Amen.W tym momencie konczę dyskusję z typem który ma poglądy bliskie organizacji " Einsatzgruppen ",mozesz nie być prawicowcem,narodowcem czy kibolem ,najważniejsze żebys nie był głupcem.

pabomir

Ja też mam większe ambicje życiowe jak wdawać się z Tobą w bezsensowne dyskusje.To by było na tyle.

psik

W dzień premiery? Chyba żartujesz! Ten "największy" portal nie zamieszcza opisów, recenzji, a nawet obsady filmów, które premiery miały ... dwa, trzy lata temu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones