PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 563
oceny
7,8 10 1 425563
6,4 28
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

NAJLEPSI I NAJGORSI

ocenił(a) film na 10

Muszę stwierdzić ,że po obejrzeniu wszystkich 3 części skrzynia umarlaka jest najlepsza. W pierwszej części bardzo fajna scenografia 9/10 skrzynia umarlaka niema dla mnie żadnych minusów natomiast na krańcu świata za bardzo zmasowane. Dużo klonów Jacka Sparrowa ,duża Tiadalma a by film był naprawdę świetny powinni pod sam koniec zrobić wojne wszystkich okrętów Kompanii i piratów. 7/10

ocenił(a) film na 8
Jakebloom

Zgadzam się "Skrzynia Umarlaka" jest najlepsza 2 miejsce dla "Czarnej Perły" a 3 dla "Na Krańcu Świata"

Jakebloom

Nigdy się nie dam przekonać że 2 część jest najlepsza.Nie dla mnie.Pierwsza jest najlepsza a reszty jak dla mnie mogło by nie być .O 3 części nie ma co mówić bo to totalna porażka.2 jest nawet dobra tylko , że nie ma tam tego klimatu co w 1 no i gra Blooma tu jakoś zaczyna przeszkadzać.Jak dla mnie 1 to nr 1.

ocenił(a) film na 10
Fazii

Mnie się też najbardziej dwójka podobała..
Chociaż jedynka też całkiem, całkiem... Właściwie jak tak dłużej przemyśleć to.. obydwie były bardzo fajne, natomiast trójka to już totalne dno... Przydługawy, nudny i bez wyrazu.

Jakebloom

'Skrzynia umarlaka' najlepsza ze wzgledu oczywistego:D chodzi mi o kiss Johnnego i Keiry, chociaz nie ukrywam ze jej tego zazdroszcze:

ocenił(a) film na 8
Jakebloom

Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest pierwsza część :)
Na drugim miejscu 2:)
A na trzecim 3:)
hahaha :)

ocenił(a) film na 8
Jakebloom

Hehe ... chyba tylko ja tu uważam, że najlepsza jest 3 część, ale każdy może mieć własne zdanie... końcówka była świetna i nie do końca happyend:) Oczywiście poprzednie dwie częsci nie odstają... i prawda, że pierwsza była wyjątkowa:)

ocenił(a) film na 7
Jakebloom

no to dla mnie najlepsza jest 1, druga 3 a trzecia 2 :)

ocenił(a) film na 8
dziewiona

jedynka dla mnie najlepsza, potem jakos tak juz ogladalem majac wciaz jedynke przed oczyma, w dwojce przegiecie na obu wyspach;) u kanibali i potem te toczace sie kolo... szczeka mi opadla i troche szukalem wiec pewnie potem cos przeoczylem, sam kraken spoko - sa takie na swiecie ;) niedawno jednego wylowili kolo Ustki, a trojka... coz kolejny krok w kraine fantazji,,, jako ze nie daje 10tek dla kazdego faknego filmu moje oceny sa 9,8,7 dla kolejnych czesci... ze slabo? nie, po prostu zeby wyroznic, a nie mozna dac 9,5; 9 i 8,5, pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Jakebloom

uuu, 2 najgorsza, 3 nawet ujdzie, a 1 jest niezapomniana - to bylo cos calkiem nowego, swieze spojrzenie na kino przygodowo-fantasy, oryginalny humor, w nastepnych czesciach to wszystko juz bylo wtorne (oprocz efektow specjalnych).

Cytat:
"'Skrzynia umarlaka' najlepsza ze wzgledu oczywistego:D chodzi mi o kiss Johnnego i Keiry"
- normalnie rece opadaja :D

daber

jak dla mnie to 2część najlepsza potem 1 a na końcu 3- moim zdaniem lekki niewypał :)

ocenił(a) film na 7
RedAngel

to ja znów będę inny. Dla mnie trójka miażdży wszystkie filmy rozrywkowe tego roku i jest najlpeszą częścią trylogii PzK. Na drugim miejscu zarówno daję "Skrzynię Umarlaka", jak i "Klątwę czarnej perły", bo obydwie się moim zdaniem świetnie uzupłeniają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones