PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546202}

Rogi

Horns
5,9 46 987
ocen
5,9 10 1 46987
5,7 12
ocen krytyków
Rogi
powrót do forum filmu Rogi

książka była wciągająca, film również. czytałam również książki Owena Kinga ale chyba starszy brat pisze ciekawiej nie mówiąc już o moim ukochanym pisarzu Stephenie :)

ocenił(a) film na 8
masachiko

Zgadzam sie !!! Starszy syn Joe idealny w klimacie taty geniusza!! Swietna ksiazka i swietny film!! Klimat utrzymany! A czytalas NOS4A2 Joela?

ocenił(a) film na 7
mpp2

Tak, mam tą książkę i czytałam. Świetna jest! I czytałam książkę Owena Kinga-Jesteśmy w tym wszyscy razem. Nie bardzo mnie zainteresowała. Moim numerem 1 zawsze i tak będzie Stephen King. Mogę śmiało powiedzieć, że przeczytałam wszystkie jego książki a zaczęłam przygodę z jego tworczoscią jak mialam 12 lat więc to juz trwa 21 lat i mimo, że tworczość Stephena troszke przybladla, już nie ma tego efektu WoW ale przez sentyment i nadzieje, ze moze Krol jeszcze nie abdykowal kupuję i nadal bede zaopatrywala się w jego książki choć czytam książki wielu pisarzy różnych gatunków. Nie wiem czy sie ze mną zgodzisz, ze w przypadku utalentowanych synów to krzywda mieć za ojca mistrza horrorow, tym bardziej, ze obaj synowie rowniez postanowili w tej konwencji pisać. Zawsze będzie porownanie do TEGO Kinga :) Rodzice pisarze, więc nie dziwi mnie, ze i synowie poszli w ślady :) raz jedynie kiedy czytalam ksiażkę Owena mialam wrazenie( z przymruzeniem oka ;) ) ze tata zrobil prezent synowi i wyciągnął jakies swoje dzielo nigdy nie wydane aby syn mogl wydać je pod swoim imieniem. Wiem, niesprawiedliwy osąd ale tak wtedy pomyslalam ;)

ocenił(a) film na 8
masachiko

Dokladnie mialam takie samo wrazenie...:-) :-) :-) Owen pwnien innego zajecia szukac' ale Joel...!!! Kod genetyczny calkiem po tatusiu przejal:-) :-) :-) czyta sie go jak dawnego Kinga:-) :-) :-) :-) bo nasz mistrz zlagodnial nieco' prawda? Ale moze jego Przebudzenie bedzie wielkim come backiem?? Trzymam za to kciuki, chociaz teraz' jak jest Joel...:-) :-) :-)

mpp2

A moim skromnym marzeniem jest zdobycie całego cyklu Mrocznej Wieży na własność :))))
O przeczytaniu wszystkich książek nie wspomnę - to już większe marzenie(połączone ze zdobyciem tych książek, tak jestem materialistą w tej kwestii i dobrze mi z tym) :D

"I liked Horns for the crisp, bright cinematography, but what I loved about it is the fearless way it mixes humor and horror, creating an all new taste treat. Daniel Radcliffe's performance encompasses both the laughs and screams effortlessly. I go to the movies to be entertained. Horns was big entertainment."
Stephen King

"A Good Marriage explores a grim subject — what if the person sleeping next to you every night was a monster? — with a moral intelligence and a calm, clear-eyed authority that is rare in any form of storytelling, but especially in the movies, and especially these days. I'm a words guy, and I thought this film was full of great ones. Also I'm sick of CGI skyscrapers collapsing in a big crash of digital dust and Dolby noise. I'm bored of CGI robots beating dents into each other. All the software in the world can't give you a great story or a wrenching performance like you get in MARRIAGE from Joan Allen. To me, those unique human contributions are the first and best effect of them all ... and the one reason to still love the movies."
Joe Hill

ocenił(a) film na 8
Gutman

Ja juz mam caly cykl na wlasnosc;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) i wcale sie nie chwale;-) ;-)

mpp2

A mi wcale nie jest smutno... wcale... wcale :( :( :( :( <płacze> :D

ocenił(a) film na 8
Gutman

Oj, moge Ci pozyczyc...:-* pierwsza czesc;-)

mpp2

hehe akurat pierwszą przeczytałem, żeby posmakować ;) nie kupuję pojedynczo egzemplarzy licząc na cały cykl od razu :D

ocenił(a) film na 7
Gutman

Ja mam wszystkie książki Stephena Kinga i również się nie chwalę :D lata kolekcjonowania :)

masachiko

Mam jeszcze czas, żeby 'mieć je wszystkie' :D

A pamiętasz, którą książkę przeczytałaś jako pierwszą? :)

ocenił(a) film na 7
Gutman

Pamietam bardzo dobrze. To byl smentarz dla zwierzakow. Bardzo sie jej balam :) teraz moja corka ma 12 lat ale na szczescie nie lubi moich klimatow :)

masachiko

Moja to Stukostrachy :D dla wielu ludzi jest zbyt ciężka, a mnie wciągnęła i nie mogłem się doczekać, aż odkopią statek :D
A ulubiona to 'To' - jak dla mnie kwintesencja strachu, jeżeli chodzi o najgorsze lęki + niezwykłe przedstawienie bohaterów dzięki restrospekcjom :)))

ocenił(a) film na 7
Gutman

Przepraszam. Zapomniałam zrewanżować się tym samym pytaniem. Moje niedopatrzenie :). To i Stukostrachy również lubię. Cenię w Stephenie Kingu umiejętność tworzenia niepowtarzalnego, niepokojącego klimatu, który wbija w fotel. Gdybym miała się zastanowic nad numerem 1 spośród wszystkich ksiązek to najpewniej wybrałabym Lśnienie. Gutman, a czytałeś Dallas 63, Pod kopułą oraz Bastion? Te trzy książki są troszkę inne od tych do ktorych przyzwyczaił nas S.K. Jakie masz wrażenie?

ocenił(a) film na 7
mpp2

mpp2, trzymajmy kciuki za naszego Króla :)

ocenił(a) film na 8
masachiko

Caly czas trzymam:-) :-) :-)

mpp2

King geniuszem ...o rany ..........

TAisHI_filmaniak

Może nie za każdym razem, ale takie pozycje jak "Pokochała Toma Gordona", "Ostatni szczebemw drabinie" czy "Zdolny uczeń" w pełni na miano genialnych zasługują. Ekranizacje jego dzieł także nieraz okazywały się filmami wybitnymi.

masachiko

nie wiedziałem że syn też pisze i że film na podstawie książki :)

ocenił(a) film na 7
jason86

Nawet dwóch synów pisze :)

masachiko

a co do książek jestem za Mastertonem ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
jason86

Mastertona i Koontza tez mam wszystkie ksiazki :) rowniez pozdrawiam :)

masachiko

Stare dobre czasy, kiedy wydanie papierowe (najczęściej od Ambera) kosztowało grosze :)
King, Masterton, Koonz, Guy N. Smith, czy Robin Cook (ale to już thrillery medyczne). Ja jednak wtedy byłem bardziej pasjonatem literatury sensacyjno- szpiegowskiej: Ludlum, Highins, Follet, Forsythe, Morrell i wielu innych.

btw. Jesli chodzi o Kinga, to pierwszą jego przeczytaną książką było Miasteczko Salem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones