PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840501}

Ucieczka z Pretorii

Escape from Pretoria
6,6 8 525
ocen
6,6 10 1 8525
Ucieczka z Pretorii
powrót do forum filmu Ucieczka z Pretorii

Próbowano to jakoś doprawić emocjami na siłę, ale przeciąganie scen i wytrzeszczone oczy głównych bohaterów to jednak zdecydowanie za mało, żeby zbudować jakieś sensowne napięcie. Strażnicy wydawali się dośc zabawnie nieporadni a ich agresja raczej nie przekraczała poziomu zdenerwowanej nauczycielki z przeciętnej podstawówki. Nie wiem czy tak wyglądała ta ucieczka, czy po prostu tak źle ją sfilmowano, ale jak sobie pomyślę, że nikt nie nakręcił fabuły (były 2 dokumenty i to tyle) o NIEZWYKŁEJ ucieczce Kazimierza Piechowskiego z Oświęcimia, to szczerze zastanawiam się po co kręci się takie naciągane g*wno...

alter_karamba

Strażnicy wydawali się dość zabawnie nieporadni — Też tak uważam, dodatkowo strażnicy musieliby być wyjątkowo niemyślącymi osobami, aby faktycznie nie spostrzegli się, że więźniowie planują ucieczkę.

Dzięki, natomiast że zaciekawiłeś mnie o wspominanej ucieczkę Kazimierza Piechowskiego z Oświęcimia, wcześniej nie miałem o niej pojęcia. Po zapoznaniu się z ową sprawą też uważam, że to świetny materiał na film fabularny o to, że nie powstał, winiłbym jednak producentów w Polsce, ale też widownie producentowi taniej wydać pieniądze na kolejną komedię lub produkcje od Pana Vegi wiedząc, że im się zwrócić widząc, na co większość polskiej widowni obecnie wybiera się do kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones