Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

Jestem bardzo ciekaw jak rozwinie się aktorska kariera pana Radcliffe'a.
Jak na razie gra w samych harry poterach,a części jest tylko 7... i co dalej??
Czy uderzy w stronę kina ambitnego, poruszającego ambitniejsze tematy niż czary mary, bajki dla dzieci, czy może zagra w ekranizacji jakiejś innej książki o czarodziejach.
A wy??

None200

Osobiscie mam nadzieje, ze nic, bo tylko zrujnuje kazdy film, w ktorym sie pojawi...

Rlyeh

Na pewno wezmą go do jakiegoś filmu...
Ale wątpię żeby to był jakiś film akcji...
Natalie Portman miała zagrać w jakimś filmie ale reżyser stwierdził, że jest za bardzo związana z Gwiezdnymi Wojnami dlatego wziął kogoś innego...
Również tak z Danielem może być...;P

Vendetta_

Hmm... Ja oprocz "Harrych" widzialam go w "My boy Jack" i w "December Boys" i powiem tak - nie jestem jakas wielka fanka D.Radcliffe'a, ale...mysle, ze ma talent. Problem tylko czy zacznie go rozwijac, czy go zaprzepasci. Chetnie bym go zobaczyla w teatrze, co narazie(!) nie jest mozliwe...Ale ja za niego mimo wszytsko trzymam kciuki.

Jak to jest, ze wszyscy aktorzy mlodeko pokolenia (czy pokonczyli szkoly, kursy, czy tez nie) zawsze dziela ludzi na 2 grupy - jedni ich kochaja (mam na mysli a)fanki, ktore "kochaja", ubustwiaja, uwielbiaja i snia po nocach, b) tych, ktorzy lubia postac grana przez dana aktorzynke (fani Harrego lubia D.R., bo gra harrego, lub chca sie z nim w jakis spobob utozsamiac) i grype druga - tych, ktorzy nienawidza mlodych aktorow z powodow mi nieznanych...Ale to wszystkich! Teraz 'moda' na Daniela juz nieoc minela, chociaz podejrzewam, ze wroci w lipcu, jak wyjdzie HP&H-BP...teraz moda jest na Efrona, czy cos...Nie wiem, nie znam sie co jest na topie.
W kazdym razie dla mnie to wszytsko jest dziwne.
I wspolczuje tym mlodym ludziom, ze czasem nie maja okazji sie rozwijac, tylko sa pod ciaglym ostrzalem i z gory sa spisani na straty, mimo swojego talentu.

Jak skonczyl M.Culkin...? Heh.
Bylo "dziecko Holiłudu" i sie skonczylo.

A szkoda.

ja tam Radcliffe'owi zycze wszystkiego dobrego, mimo wszystko...

Rlyeh

nie prawda:///

None200

Ja tam lubie jak gra w Harrym Poterze.
Ale zauważ że jak to robi to raczej nie ma czasu na inne udał w innych filmach. Ale nie pamiętacie jak grał w tej sztuce z koniem co był nagi?? Ja to tylko w gazetach czytałam. Ale to już było ambitniejsze. Pewnie po Harrym potterze będzie dalej grał. W końcu jest sławny. Propozycje filmowe zawsze bedzie miał.

Soulja_Boy_x3

Nie ma czasu na udział w innych filmach* ;p

None200

Masz niekompletne informacje, oprócz potterów grał jeszcze w filmie "December Boys", "My boy Jack", jednym odcinku serialu "Extras" i w teatrze, w spektaklu "Equus". Także rozwija się chłopak aktorsko ;)

None200

ma zagrać w filmie "Journey" Baza Luhrmana także lepiej nie mógł trafić po HP. To zupełnie inny rodzaj filmów. Jeżeli chce go Baz i spełni się w tej roli to świat go pokocha.

a tak wogole to wolalabym kogoś innego jako bohatera "Journey". Nic przeciwko Danielowi, ale mam wrażenie, że nie podoła.

MusicHall

Z "Equusem" dał radę, to z "Journey" też powinien, moim skromnym zdaniem ;) Ale odnośnie tego drugiego, to jeszcze nie jest potwierdzone. O ile się nie mylę, to Daniel jest tym zainteresowany, ale jeszcze nic na 100% nie wiadomo.

None200

Jeśli jego kariera będzie przebiegać w prawidłowy sposób to dam sobie rękę uciąć ,że za jakieś 15 lat bedziemy oglądać Daniela jako James'a Bonda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones