Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

..zgarnął za pottera to za chiny ludowe już bym nic nie robil.Szacun że robi.

maciekb80

Dlatego właśnie nigdy nie zobaczysz takiej kasy parobku .

accadacca

O ile parobek to wykładowca.Cieciu

maciekb80

Boże uchowaj od wykladowców z taką mentalnością...

Kosafwc

Jeszcze jakieś życzenia

Kosafwc

Snobie

użytkownik usunięty
maciekb80

Podobno za tą kasę kupuje sobie mnóstwo książek. Właśnie zaczęłam czytać jego chyba ulubioną książkę.

A można wiedziec jaką?

maciekb80

pewnie Harrego Pottera

użytkownik usunięty
maciekb80

,,Stary człowiek i morze"

"kwiaty na poddaszu"

O rany, kobieto, współczuję... to jedna z dwóch najnudniejszych książek, jakie w życiu czytałam.

snowdog

potwierdzam.Nudy nudy i jeszcze raz nudy

maciekb80

"Stary człowiek i morze" bije się u mnie z "Latarnikiem" o pierwsze miejsce w kategorii Najnudniejsza Lektura Szkolna.

snowdog

Uważam tak samo chociaż zmieniłam odrobinę zdanie po przeczytaniu jej w jezyku angielskim. Czyta sie ją duzo lepiej.

k_aaiaa

za to"kwiaty na poddaszu".Polecam najpierw książkę a pózniej film

k_aaiaa

Może rzeczywiście trzeba ją przeczytać w języku obcym, w końcu od tłumaczenia też wiele zależy.

"Kwiaty na poddaszu" zainteresowały mnie fabułą, ale jeszcze nie przeczytałam. Na pewno przeczytam, jak będę miała okazję (nawet nie wiedziałam, że film istnieje)

snowdog

Tak.Film powstał w 1987 roku

snowdog

Ja przy Latarniku pakalam i jest jedna z moich ulubionych nowel.

snowdog

To Ty chyba człowieku z "Potopem" nie miałeś okazji się zaznajomić ;).

Bethany

Owszem, człowieku, miałam okazję się zaznajomić kiedyś na lekcjach, ale przyznam się bez bicia - nie chciało mi się go czytać. Nawet na filmie odpłynęłam, więc mam dziwne wrażenie, że książka też by mnie nie porwała ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones