Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 616 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

Wystąpił raptem w kilku filmach - sławę zawdzięcza Harremu. Są tacy, którzy powiedzą, że jest jużgwiazdą - nie mii drodzy! Na to, by być gwiazdą, trzeba pracować przynajmniej trochą dłużej i mieć na koncie kilka ról więcej, niż Daniel i to ról różnorodnych - tylko w ten sposów widać, czy aktor jest wszechstronny - to decyduje o byciu gwiazdą.
Nie mówię, że chłopak jest złym aktorem! Ale jw tej chwili jets dobry tylk w roli, z którą go wszyscy utożsamiają. Wielokrotnie słyszałam wręcz o atakach histerii w miejscu, do którego Daniel pojechał - to 'trochę' nienormalne, zwłaszca ,że to jeszce tak młody człowiek! Mam nadzieję, że jego kariera nie zakończy sie na Harrym, ale teraz nie mogę określić go mianem świetnego aktora, gwiazdy itp - takie opinie już słyszałam. życzę mu powodzenia i żeby popularnośćnie uderzyła mu za bardzo do głowy!

użytkownik usunięty
Perlinka

Daniel Radcliffe
Cześć mam na imię Martyna i jestem zagorzałą fanką Daniela Radcliffe'a. Dziewczęta ja nie chcę was pouczać bo same dobrze wiecie co robicie,ale nie ocenia się ludzi po wyglądzie zewnętrznym,a po wewnętrznym. Ja znam Daniela ( poniewaz mój mieszkający w Anglii kuzyn chodzi z nim do klasy ) i wiem, że jest miłym , poważnym , inteligętnym i dobrze wychowanym chłopcem.
Możecie mi nie wieżyć, bo spotkałam parę dziewczyn z mojej klasy , które nazwały mnie kłamczuchą , ale on jest inny niż wam się wydaje.Pozdrawiam całą klasę 6 f ze szkoły podstawowej nr.1 w Kutnie i Michała Gołebiowskiego w Którym jestem zakochana, a on nie zwraca na mnie uwagi.

odp.
wiesz - żeby uwiarygodnić swoją wypowiedź, pilnuj swojej ortografii. Bronisz chłopaka - ładnie z Twojej strony, lecz przez taką 'głupią' rzecza jak ortografia, ktoś może nie brać Cie na poważnie.
Ja nie oceniałam go jako człowieka tylko jako aktora - a to jest RÓŻNICA. I to poważna. Przemyśl to.

użytkownik usunięty
Perlinka

Dan jako AKTOR
Myślę,że jest 'DOBRYM' aktorem, ale tylko dobrym.
Potrzeba mu paru lat doświadczenia.

Twój list
hej - znalazłam Twoją wiadomość, ale nie zostawiłaś swojego adresu. Tu też użuyłaś mojego starego. Proszę, zostaw mi swój adres, żebym mogła do Ciebie napisać!!

użytkownik usunięty
Perlinka

Mój Adres
Cieszę się,że chcesz mój adres.Niestety mogę Ci podać tylko ,,domo-wy,, byś mogła napisać do mnie na kartce - długopisem.
Internetowy adres jest niemożliwy- za co przepraszam.
Czekam na twoją odpowiedź.
Odpisz prędko!
Martyna

???
jeżeli to Ci odpowiada |:-) Nie ma sprawy :-)

użytkownik usunięty

Parę błędów - sorki
W ostatnim liście do was popełniłam parę niewybaczalnych błędów ortograficznych,a to za sprawą LinkinPark,których w tym momencie słuchałam. I niezbyt przykładałam się do tego.
Bardzo Przepraszam

użytkownik usunięty
Perlinka

Cześć chuje, jak chcecie sobie pogadać to idzcie na gg a nie będziecie mi tu pierdolić. Tu są tematy o Danielu a nie cytuję: " Nie dałaś mi swojego adresu" o tym to nie tutaj a poza tym to ja uważam, że Daniel jest wspaniałym aktorem (mimo, że początkującym) więc nie oceniajcie Go chociaż widzicie Go raz na rok ok??? Jakbyście Go znali to ja rozumiem a tak no nie wiem sorki ale ja z takimi george'ami to nie piszę(możecie wyczyścić mu buty) Z poważaniem- Adziesia

użytkownik usunięty

PIP!- bawisz mnie, pisz wiecej taki komentarzy!

Perlinka

Ale strasznie zepsul swoją role we władcy pierścieni

Perlinka

Widzę, że tu się ciekawe rzeczy dzieją. Pozwólcie, że się wtrącę nie na temat, ale to trzeba powiedzieć.

Dzieci drogie! NIE PODAJE SIĘ SWOJEGO ADRESU W INTERNECIE! A już w żadnym wypadku nie wolno podawać adresu domowego! Zapamiętajcie sobie to raz na zawsze, a jak już siedzicie w internecie, to się dokształcie z pomocą wujka Google i poczytajcie jakie są niebezpieczeństwa związane ze znajomościami internetowymi, zwłaszcza w Waszym wieku.

A co do "znajomej Daniela" - i tak Ci nie wierzę, choćbyś nie wiem jak próbowała mi wmówić. Tu było już tylu znajomych Daniela, że gdyby to, co pisali, było prawdą, to Daniel miałby znajomości przez całą długość i szerokość geograficzną Polski.

Podoba mi się pierwszy komentarz Perlinki, same mądre rzeczy, ale nie wymieniaj się adresami, bo to naprawdę straszna głupota i konsekwencje mogą być niefajne. Może nie dla Ciebie, ale dla młodych dziewczyn, które nauczą się, że można bezmyślnie dawać adresy obcym ludziom, owszem.

snowdog

Ten wątek był założony w 2003 roku...

PrincessCelestia

Ktoś przede mną go odświeżył i to mnie zmyliło, myślałam, że wszystkie inne posty też są "dzisiejsze". Już się nie odzywam, dzięki za oświecenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones