Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

Uwielbiam, po prostu uwielbiam tego gościa! zabawny i elokwentny potrafiący śmiać się z samego siebie - wywiady z nim to czysta przyjemność, nie raz ubawiłem się do łez. Polecam przede wszystkim wywiady u Jonathana Ross'a oraz Grahama Nortona :D
Do tego wspaniałe role w 'December Boys', 'My boy Jack', 'Woman in Black', serial 'A young doctor's notebook' oraz musicale. Zabawny jest także jego występ w teledysku 'Slow Club - Beginners' http://youtu.be/c0tTp25txOE


Nie oszukujmy się, wyspiarze są po prostu inni (dziwni, szaleni ale w pozytywnym znaczeniu) i chyba za to najbardziej ich lubię.

SasuPotter

Ty chyba jeszcze dobrego aktora nie widziałeś, no ale poczekamy, może się facetw yrobi. Wierzę w niego. Co do jego osobowości, on chyba za bardzo się popisuje. Owszem jest zabawny, ale nie raz przesadza. Wydaje mi się, że kiedyś był naprawdę "swój" chłop, dziś za bardzo się puszy. Niestety kasa walnęła do głowy, tak przypuszczam, szkoda.... Za bardzo podlizuje się fanom i widzom. Jego role są średnie, żadnych rewelacji. Jedynie w "Woman in Black" spodobał mi się i jako Harry Potter. Nie wiem, jak prezentuje się na Broadway'u - żałuję, że nie mogłam zobaczyć. Cóż przed nami jeszcze dość ciekawie zapowiadające się produkcje z jego udziałem. Zobaczymy jak tam się zaprezentował, może rozwieje moje wątpliwość, co do jego talentu.

anetek

Widziałeś widziałeś. Jak w tytule tematu jest młody więc za wiele jeszcze nie pokazał. Mimo to podziwiam różnorodność ról jakie wybiera i jest dane mu zagrać. Widząc jego projekty na kolejne lata 2013/2014 jestem przekonany iż zaowocują w przyszłości. Lubię go jako faceta i nie uważam aby sodówa uderzyła mu do głowy.. porównaj sobie choćby Pattinsona nie wspominając już o marnych amerykańskich gwiazdkach. Wiadomo każdy widzi to inaczej - może ja po prostu go lubię :)

SasuPotter

Jakoś ostatnio odniosłam takie wrażenie. Lubię go, powiem więcej, gdybym miała go w zasięgu ręki nawet bym zdobyła się na odwagę by go poderwać. Jest całkiem przystojny, oczytany, iinteligentny, z poczuciem humoru. Zastanawia mnie tylko kwestia jego rzekomego alkoholizmu. Co on chciał tym osiągnąć? Przecież upicie się parę razy, nie czyni człowieka nałogowym alkoholikiem. Po czym on wyniósł, że jest alkoholikiem? Wydaje mi się, że chciał zwrócić na siebie uwagę, albo podpisać się, co wg mnie jest żałosne. Poza tym, mówi z wielka ochotą o swoim życiu prywatnym; mówił sporo o swoim związku z dziewczyna i poruszał bardzo dużo tematów ze sfery intymnej. Na miejscu tej dziewczyny inaczej bym nie postapiała, jak spakowałabym się i odeszła od niego, jeśli nie ma umiaru-choć prawdopodobnie odeszla od niego, bo jest strasznym bałaganiarzem, co pewnie jest plotką. Również zachowywał się bardzo arogancko w stosunku do kolegów z planu Harrego Pottera. Oczywiście, widziałam tylko skrawek tego wszystkiego. W rzeczywistości może jest inaczej. Samo to, ze powiedział, iż Emma 'całuje się jak zwierzę' było głupie i nieprzemyślane. Trochę upokarzając ją. Dopiero po interwencji Emmy Watson sprostował swoja wypowiedzieć i wybrną z tego. Z pewnością dużo z tego, co czytam to plotki, bardziej z wracam uwagę na jego 'żywe' wywiady. Powiem szczerze, ze czasem mnie denerwuje. Może za bardzo się przejmuje tym wszystkim.

anetek

intrygujące skąd on wie jak całuje zwierzę...

anetek

Mała próbka umiejętności Dana na Broadwayu :) http://www.youtube.com/watch?v=69WpCBLrdSQ

Mahtalliel

wow! :-)

SasuPotter

Zgadzam sie on jest jeszcze mlody i pewnie czeka go jeszcze sporo ciekawych rol , i nie piszcie ze są lepsi aktorzy , bo tak są a Daniel sie dopiero rozwija , i dla tych ktorzy opierają sie o pudelek to serdecznie gratuluje prania mózgu ;)

Michal17

Jak na kogoś, kto niemal całe aktorskie doświadczenie zdobył grając jedną postać, to radzi sobie nie najgorzej. Nie można go nazwać najzdolniejszym przedstawicielem swojego pokolenia, ale nie mam wątpliwości, że tkwi w nim duży potencjał, który z filmu na film (a także w miarę kolejnych występów w teatrze) będzie coraz wyraźniej dawał o sobie znać. Ja w każdym bądź razie życzę mu jak najlepiej i z uwagą śledzę jego aktorskie poczynania.

SasuPotter

Bardzo dobry aktor, przekonał mnie dopiero w 'A Young Doctor's Notebook'.

SasuPotter

Tak jak Culkin czy Furlong? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones