Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe jest chyba najlepszym aktorem na tej ziemi, jaki istnieje, a wy mu wszyscy zazdrościcie. Sam spróbujcie zagrać w tych filmach, co on grał. No, dalej !

użytkownik usunięty
PMIziom95

Lubie go i podoba mi sie jego gra. Wyrobil sie,teraz to calkiem niezly przystojniak. ;)

och dajcie spokój z najlepszym aktorem swiata moze i jest fajny ale zagrał w kilku filmach na kżyrz i nie czyni go to najlepszym aktorem swiata

Apanachi

Nie jest najlepszy, jednak potrafi grać.

Pinkaa

jasne ze potrafi!!!!

Apanachi

Jego kinowa kariera zakończy się niestety na Harrym Potterze. Fajnie gra, ale rola Harrego nie da mu szans na uznanie u dorosłych odbiorców.

zuzaka

Hahaha. Widzę, że wypowiadają się tutaj w większości dzieci, które nie mają pojęcia o aktorstwie. Gra Harry'ego - jest fajny, tak? Najlepszy na świecie! Drewniane ruchy, wymuszony uśmiech i te gesty gdy rzuca zaklęcia, lub przeżywa jakieś emocje, jak herosi z filmideł z lat '90. Słaby jest i mam nadzieję, że po "Insygniach..." zgaśnie na dobre.

Szymon_K

Dzieci tak? my umiemy poprostu docenic trud który dany aktor zadal sobie grając w filmie. Jak on ci sie nie podoba to odczep sie od niego i od nas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apanachi

Eh ale niestety Szymon_K ma rację. Daniel grał dobrze w Kamieniu Filozoficznym i Komnacie Tajemnic ale potem zaczął się sypać. Gra sztywno i nudno. Jaki trud? On nie włożył w to nic... A wielka szkoda.

Alice20

A trud.
Grałeś kiedyś w filmie?
przypuszczam, że nie.
Trzeba się nauczyc roli i takie tam
oraz jakoś odwalic swoją fuche w tym filmie
samo w stawanie o 4 rano to trud a oni tak wstają................

więc przypuszczam że mimo że zaczął się sypac, bo z tym się zgadzam, ale w 100% procentach jest lepszym aktorem niż ty.

ale ja i tak za nim nie przepadam

(Bez urazy dla Alice20)

OK?

Apanachi

Apanachi skąd możesz wiedzieć, że Alice20 nie jest lepsza od Daniela Racdliffa? Przecież nic o niej nie wiesz. Faktem jest, iż Radcliffe, gra najsłabiej z całej trójki. Nie trzeba być aktorem aby to stwierdzić, choć na tle innych "gwiazdek" wypada całkiem przyzwoicie, dlatego też podwyższę mu notę. Niemniej to wciąż za mało aby się wybić.

grimmjow1990

tak a Alice20 - to robert de niro

Apanachi

moim zdaniem daniel grał gra i będzie grał świetnie każdy ma swoje zdanie i ja się nie czepiam

Apanachi

Wstawanie o określonej godzinie, nauka tekstu i ogólny proces tworzenia roli należą do obowiązków aktora. Pieniędzy nie dostaje się za ładną twarz czy nazwisko, tylko za pracę, jaką się wykonuje. Chcąc pracować z ludźmi trzeba dostosować się do pewnych zasad, dlatego Radcliffe tak samo jak wszyscy, codziennie musi wstawać wcześnie (straszne, prawda?) i "odwalić swoją fuchę". To, że dostaje za swoją pracę horrendalne sumy to już inna sprawa, ale w kwestii wykonywania swoich obowiązków niczym nie różni się od "zwykłych śmiertelników". :)

k4PL

dzieki ci za twój post k4PL nareszcie ktos na poziomie

Apanachi

oj ludzie Daniel Radcliffe aktor ten nie jest w cale najlepszy na świecie zagrał w Harrym i to mu daje takie poparcie ale gdyby miał zagrać w jakimś porządnym filmie gdzie potrzeba jest gra aktorska nie podołał by temu zadaniu. Wystarczy przytoczyć dwa lub trzy nazwiska i Daniel Radcliffe zostaje w cieniu po Harrym jego postać zniknie z ekranów Kin i jak to wcześniej ktoś napisał ZGAŚNIE NA DOBRE. "MOIM ZDANIEM JEST ON ZNANY TYLKO I WYŁĄCZNIE DZIĘKI ROLI W HARRYM"

PMIziom95

Najlepszy aktor na Ziemi? no chyba sobie żartujesz.

PMIziom95

Daniel najlepszym aktorem na świecie? Błagam nie rozśmieszaj mnie.A ja uważam , że jednym z najgorszych na świecie.Beztalencie całkowite.To jest taki drewniak , że nawet patrzeć się na Niego nie chcę.Powinien iść do pieca na rozpałkę , a nie na plan filmowy.Najwyraźniej kierunki mu się trochę pomyliły.

PMIziom95

Ha ha ha . Ubawiłam się to czytając . Po Twoim wpisie wydajesz mi się osobą która w d*pie była i gówno widziała . Jeśli liczba przy Twoim nicku , wskazuję rok urodzenia to mamy doczynienia z kolejną " sweet 15 " . Najlepszym to go nazwać nie można ;D. Skoro jest tym Twoim "naj", to ciekawe czy zagrał by na przykład role człowieka niewidomego udającego , że widzi (rola Al Pacina, w "Zapach Kobiety") . Znam go jedynie jako Pottera , i nie oszukujmy się, zawszę będzie rozpoznawany jako chłopczyk z blizną w kształcie błyskawicy i w okrągłych okularkach :)

PMIziom95

Jak on jest najlepszym aktorem na świecie, to ja aktorką.

PMIziom95

Haha Fajny żart xD To ci się udało :P

PMIziom95

dziękuję za kolosalną poprawę humoru. Pierwszy post rozbawił mnie do łez.
Po pierwsze: do "najlepszego aktora na tej ziemi" brakuje mu tyle co stąd na księżyc i z powrotem. Po drugie nie zagrał w wielu filmach, jego filmografia składa się głównie z HP i pewnie, większość kojarzy go tylko z tej roli.
"PMIziom95" to młody człowieczek mającym w chwili obecnej lat 15 (wywnioskowałam tak po nazwie nicku) i gdzie owy człowieczek ma dość marną listę widzianych i ocenionych filmów. Dlatego uprzejmie proszę nie wciskać mi tu kitu kto jest dobrym aktorem, a kto nie.
Wielkie fanki są przekonane, że my, ludzie, którzy mają Radcliffe'a za marnego aktorzynę, nie znamy się, nie mamy o niczym pojęcia lub też (uwaga) zazdrościmi mu kariery. Wypowiedzi takich użytkowników mnie całkowicie zabijają, sprawiają, że staję się miękka jak gąbka, a moje oczy otwierają się do rozmiarów talerza stołowego.

Phonetique

Daniel nie jest złym aktorem,ale żeby od razu "najlepszy na tej ziemi"? Nie przeginajmy ^^

Phonetique

phonetigue piszesz choćbyś wielkim krytykiem była...
ludzie mają różny gust, jednemu jego gra się może podobać innemu niekoniecznie.
według mnie gra troche sztywno ale da sie przeżyć, bardziej mnie już denerwuje te nieustanne ruszanie brwiami jego koleżanki z planu Emmy Watson- niekiedy to na to patrzeć nie moge xDD.

PMIziom95

To aktor jednej roli nic więcej

PMIziom95

<rotfl> najlepszy... no cóż...
gusta i guściki...

PMIziom95

Nie ma to jak się dobrze uśmiać rano. Dzięki za rozrywkę.

PMIziom95

Nieprawda

PMIziom95

ale pokemon. z młodych aktorów jest dobry ale na pewno nie jest lepszy od johny Depp george Clooney robert De Niro al Pacino marlon Brando Maggie Smith will smith denzel washington Christopher Walken James Woods i wiele wiele innych

PMIziom95

Podsumowując : Daniel jest marnym aktorem , a ponad połowa ludzi piszących w tym temacie zapewne jest w przedziale wiekowym 13-15 lat ... Niemniej jednak dobrze się uśmiałem :) dzięki

PMIziom95

Dziecko ty w ogóle znasz się choć trochę na kinie? Najlepszy *głośno się śmieje* to żart? Daniel jet BARDZO SŁABYM aktorem! Że grał w HP to nie znaczy, że jest najlepszy. Oj no i filmografię miał naprawdę bardzo bogatą (dla nie kumatych-ironia). Odejmując sagę Pottera to normalnie ze sto jeszcze zostanie (znów ironia), to ja już więcej w teatrze przedstawień miałam....

PMIziom95

według mnie jesteś nieobiektywnie zapatrzoną w niego fanką :>
Daniel Radcliffe nie jest najleprzym aktorem na zimi
zagrał dopiero w kilku filmach niewiem może kiedyś bedzie niewiem...

PMIziom95

Dziecko skończ szkołę, idź do pracy a za 10 lat zajrzyj do tego tematu i podetnij sobie żyły.
Patologia i nic więcej.
Radcliffe to jeszcze gówniarz a rolę w kolejnych ekranizacjach dostał z pewnością tylko poprzez naciski jego rodziców, dostał grosze bo to brytyjski Rasiak, WOODY DREWNIAK.
Ciekawe jak sobie chłopczyna poradzi w świecie dragów, bo z pewnością z taką kasą i ograniczonym umysłem go czekają po harrym portfelu.
WSTYD, korzystanie z internetu winno być dozwolone od lat 18, po uprzednim wpisaniu PESELU oraz NIPu.
Idę stąd, pa maleństwa.

użytkownik usunięty
falkuu

Jakby internet był od 18 lat to ty też byś tu chyba niczego nie napisał, po Twoim komentarzu nie widzę wielkiej różnicy między Tobą a autorem tematu, który mimo braku gustu i doświadczenia z filmami (wyrobi sobie chłopak za kilka lat) w przeciwieństwie do Ciebie przynajmniej opanował trudną sztukę pisania na klawiaturze i nie używa słów których nie rozumie.

PMIziom95

radcliffe jest beznadziejny, zero ikry.. przynajmniej po potterze tak sadze, bo jakos nie zachecil mnie do ogl swojej filmografii, jego dialogi sa tak sztywne i bezbarwne, ze az rece opadaja. do tego ta jego zywa gra!

delete_

daniel jest sztywny? weź lepiej spójrz na pattinsona ten to dopiero jest sztywny a od Daniela naprawdę się odczepcie to bardzo fajny i miły chłopak :) a gra tak jak mu karzą ;). I mówcie sobie co chcecie, fakt może nie jest najlepszym aktorem ale ja go i tak lubię :)

paula125

a co pokazal w hp7? nie, zeby we wczesniejszych nie. jak inaczej to okreslic? chociazby ta scena, gdzie sie klocil z hermiona nad ksiazka i przyszedl ron, grint to faktycznie dobrze gral i przy nim dopiero bylo widac jaki radcliffe jest kiepski, jakby kij polknal. ta, sama elita aktorska, jest do czego porownywac, pattison i radcliffe, radcliffe jest beznadziejny, czas sie z tym pogodzic. zreszta co to ma do tego, ze to fajny i mily chlopak? komentuje gre aktorska, prawda? nawet ja to widze,a jakims specjalnym znawca nie jestem

delete_

jeszcze maly edit.
gra jak mu karza haha nic innego mu nie pozostalo, zreszta i tak mu to nie wychodzi, mogliby go wymienic, ja osobiscie w ogole bym po nim nie plakala

delete_

Właśnie moim zdaniem dobrze zagrał w insygniach ale dobra nie ma co gadać. każdy ma inne zdanie na ten temat. jak ktoś go nie lubi to zawsze będzie na niego krzywo patrzeć a ci co go lubią no cóż pewnie nawet jak gra beznadziejnie dla nich będzie zawsze super :)

paula125

w tym problem, ze ja go lubie, uwazam, ze to calkiem zdystansowany do siebie koles, jak ogl np ost z nim wywiad, zreszta wydaje sie byc calkiem symaptyczny, nie w tym rzecz :/

PMIziom95

Sorry za to wcześniej napisałam ...
Byłam kiedyś jego fanką :)
Ale pokazał swoje klejnoty i to mnie zmusiło do tego , żeby Go znienawidzić :(
Teraz po obejrzeniu ,, Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1 " , jakoś tak znów Go trochę polubiłam :)
PMIziom95 nie bierz tego co tu piszą do siebie.

PMIziom95

Wszystkie książki Rowling są świetne i to trzeba przyznać i nawet ekranizacje nie najgorsze ,ale Radcliffe nie jest najlepszym aktorem świata.Sądzę,że gra najgorzej z całej trójki(Watson,Grint,Radcliffe).Dobra potrafi grać,ale nie najlepiej!!!!!!!

PMIziom95

Zgadza sie. Daniel najleprzy aktor !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PMIziom95

Najlepszy to może nie jest, ale wg mnie jest dobry. Grając w Harrym Potterze był "zamknięty" na inne filmy, gdyż granie w tej serii pochłonęło dużo czasu. Dopiero teraz Daniel ma szanse się rozwinąć i uważam, że jest na dobrej drodze, zwłaszcza kiedy obejrzałem "Kobietę w czerni" i zobaczyłem, że chłopak potrafi naprawdę świetnie grać nie tylko w roli czarodzieja ;)

użytkownik usunięty
PMIziom95

No właśnie! Wiele osób go nie lubi, czepia się go, a jest przystojny, miły i ma talent. Wiem, co mówię. Kocham go <3

PMIziom95

W samej Polsce znajde 20 lepszy aktorów niż ta gwiazda jednej roli. Nie twierdzę, że jest zły, natomiast nie należy do największych i nigdy nie będzie należec

PMIziom95

hahahaha ! oglądałęm ostatnio HP1. masakra pod względem aktorstwa xD !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones