Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe
termer23

Nie, ale alkoholikiem ponoć tak

anetek

A co to ma do pytania powyżej?

użytkownik usunięty
snowdog

Dużo.

Radcliffe nie jest homo. Geje to np. Musiał Gierszał Biber itd.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Aha, czyli homoseksualista (w tym przypadku mężczyzna) to nie gej?

Tak, tobie leczenie by się przydało, skoro widzisz jakieś różnice.

użytkownik usunięty

Nie nie o to mi chodziło to jest to samo tylko wg mnie homoseksualista jako słowo jest dojrzalsze niż 'gej' czy np 'pedał' ale skąd masz pewność, jak to właśnie napisałeś, że Musiał to gej ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
snowdog

Bo utarło się, ze geje to alkoholicy:P

anetek

Się zacznie dopiero ucierać, jak to wszyscy zaczną powtarzać ;)

anetek

ufff ...

termer23

Uuuuffff ;D dzięki ;) http://i1.celebixy.pl/7dff73d96c153d96d1e2eb48724a967dfbec5fe3/7751_9404_480-gif

termer23

W tym nowym filmie '' Kill Your Darlings'' gra geja. Ponoć mocno się podnieca tą rolą , o pocałunkach nie mówiąc...kto wie , może się kiedyś przyzna do tego , że jest biseksualem.

TheAmazingPudding

Hmm... Bi? jak już to chyba Homo... chociaż może.. kto wie co się tam u niego dzieje ;)

użytkownik usunięty
TheAmazingPudding

nawet jeśli nie jest gejem, to pocałunek M+M będzie prawdziwy, zasmakuje męskich ust na planie filmowym, długo tego nie zapomni

Ja tam go podziwiam za to że potrafi podjąć się różnych klimatów filmowych i równie cięższych tematów jakim jest np. homoseksualizm. Do tego jeszcze niesamowite występy w musicalach,
Jeżeli ktoś nie wierzy w zabawną stronę tego Pana to zapraszam na obejrzenie mini serialu pod tytułem 'A young doctor's notebook' :)

A wracając do głównego tematu to rozstał się z ex- Rosie Coker, z powodu zauroczenia amerykańską aktorką z planu 'Kill your darlings' źródło - http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2219221/Daniel-Radcliffe-splits-Ros ie-Coker-hes-linked-pretty-actress.html#axzz2KL6cc8Si

ohyda.
MUSZĘ OBEJRZEĆ TEN FILM!

termer23

To, że występował w teatrze nago, nie oznacza, że jest gejem. Zrobił to przez rolę Harry'ego Pottera. Wszyscy dziennikarze nazywali go "małym czarodziejem", a on chciał pokazać, że nie jest już mały, dlatego przyjął odważną rolę. Czyli nie jest gejem.

32Polak

Spoko. Ale po necie jakiś czas temu krążyły fotki jak on się całuje z jakimś facetem, sądze że albo to był photoshop, albo to był ktoś podstawiony pod Radcliffa albo były to zdjęcia z planu owego Kill your darlings... No cóż kryzys zażegnany, gejem jak widać nie jest ;)

użytkownik usunięty
32Polak

"małemu czarodziejowi" znudziło się machać sztuczną różdżką więc pomachał prawdziwą:) i faktycznie rola którą odegrał w sztuce wymagała odwagi (ze względu na nagość)...

termer23

po pierwsze dla waszej wiadomości jest biseksualistą był wywiad z nim dlaczego przyjął role w filmie ''Kill Your Darling'' odpowiedział ,że miłość mężczyzn i kobiet jest taka sama a po drugie w Anglii ponad 80% ludzi jest biseksualna ;) a od alkoholików go nie wyzywajcie bo wy tez bez piwa i wódki długo nie wytrzymacie wiec teoretycznie jesteście alkoholikami pozdrawiam ;)

Grzeg0r

Można prosić o link?

pan_dziejaszek

tutaj jest jedno wiem ze to pudelek troche szajs ale wywiad prawdziwy ;) http://www.pudelek.pl/artykul/49275/radcliffe_seks_gejow_nie_jest_gorszy_od_seks u_kobiety_z_mezczyzna/ drugiego wywiadu niemoge znalezc ale poszukam ;) jak cos odpisze

Grzeg0r

I gdzie tam jest niby napisane, że Radcliffe jest biseksualistą?

pan_dziejaszek

biseksualistą hahaha ale sie usmialem hahahahaha :D

termer23

Jest, całował się z jakimś facetem. Do tego teraz ma zagrać w filmie geja. I dobiera sobie role golasa. To o czymś świadczy...

termer23

Nie, ja nie słyszałam, by był. Ale, sądząc bo, komentarzach u góry już nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones