Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

matko boska.. proszę niech ktoś zmieni zdjęcie głowne.. masakra.

jane_88

No właśnie, kto był taki mądry i je wstawił?!.... popieram

jane_88

Też jestem za tym, by zmieniono zdjęcie główne.

jane_88

Chyba on nie wie, co to jest maszynka do golenia ;( Weź się, człowieku...

jane_88

Rany, ludzie, to zdjęcie nie jest po to, żeby się w Daniela wpatrywać o.O Jak się nie podoba, to przechodźcie od razu na dół strony, nie widzę problemu.

snowdog

Taki jakiś zniewieściały.

jane_88

a co wam zdjecie przeszkadza? zapomnial sie umalowac?
jak o mnie chodzi to mogliby dac zamiast tej fotki znaczek biohazard bo jego twarz mnie poprostu drazni

El_Magiko

Też nie widzę problemu przeciwnie, uważam je za bardzo fajne. Zdaje się, że u większości osób "jeżdżących" po tym zdjęciu kompleksy wychodzą;) Tylko dziwię się, czytając Twój post wcześniej, że zwróciłaś na to uwagę. W końcu obrażasz tego aktora aż miło w swoim poście, a nic Ci nie zrobił. Dziwi mnie to tym bardziej, że z kilku poprzednich twoich wpisów na różnych stronach można było wywnioskować, że jesteś osobą rozsądną, elokwentną i mądrą.

jane_88

Ale on tak właśnie wygląda : P po co dawać jakieś zdjęcie które było przepuszczone przez godziny zmagań w photoshopie nad tym żeby jego ryj jako tako wyglądał skoro można dać zdjęcie realnie odzwierciedlające daną osobę?

jane_88

zgadzam się

jane_88

Ładniejszy już nie będzie.

BoskaZdzicha

W końcu jakiś "update" nastąpił ;) Obecne profile picture zostało zrobione w 2016 r. podczas Photo Call w ramach promocji "Iluzji 2" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones