Cudotwórcy: Wieki ciemne (2020)
Cudotwórcy: Wieki ciemne: Sezon 2 Cudotwórcy: Wieki ciemne sezon 2, odcinek 1

Graduation

20m
6,6 123
oceny
6,6 10 1 123
Cudotwórcy: Wieki ciemne
powrót do forum s2e1

Moim zdaniem puki co słabiutko :( jakoś do mnie nie trafia jak 1 sezon :/ ale dam szansę i obejrzę dalej

ravael_3

Zawsze niecierpliwie czekam na każdy nowy projekt z Danielem. Póki co obejrzałam 3 odcinki i jeszcze nie potrafię stwierdzić, czy mi mi się podoba,czy nie. Z Cudotwórcami nie miałam takiego problemu. Wszystkie "gówniane" żarty i anegdoty uważam za dość słabe, ale z tego co czytałam Amerykanom się podoba, więc jak najbardziej adekwatne jest tutaj powiedzenie, że "o gustach się nie dyskutuje". Co więcej mam wrażenie, że Daniel nadzwyczajniej w świecie się marnuje w tym serialu. Stać go na wiele więcej i ma o wiele większy potencjał. Rozumiem, że spodobał mu się projekt i szanuję to, (jak to sam określił), że chętnie zaangażuje się w we wszystko co wyjdzie spod ręki Simona Richa. Książę Chauncley choć nie do końca rozgarnięty, ma swój urok ;)

użytkownik usunięty
RadAvoy

Właśnie Daniela cenię za to, że wybiera role jak chce i nie leci w Blockbustery. Np. W Guns Akimbo czy Dżungli był genialny.
Co do tego sezonu, właśnie te gówniane żarty nie trafiają do mnie, takie zbyt proste poczucie humoru, ale inne sceny są dobre i z lepszym poziomem. 
Sezon 1 jak na razie bardziej do mnie trafił. Zobaczę jak będzie dalej. Wtedy dopasuje ocenę :)

ravael_3

A mi się podoba, dużo bardziej niż pierwszy sezon.

ravael_3

Skoro jesteś tak bardzo na bakier z ortografią, to nie czuję się zachęcony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones