PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10924}

Krawiec z Panamy

The Tailor of Panama
6,2 7 943
oceny
6,2 10 1 7943
Krawiec z Panamy
powrót do forum filmu Krawiec z Panamy

Hej

użytkownik usunięty

Nie widziałam co prawda tego filmu ale mam zamiar to zrobic bo uwierlbiam Daniela Radcliffe!

hm... a wiesz, że on tego filmu nigdy nie obejrzał tago filmu??
pozdro...
agresywna :)

Przed chwilą w polsacie widzialem reklamę tego filmu ale bez daty pisało że wkrótce. Obejrzę sobie chętnie. Zwłaszcza, że właśnie gra w tym Daniel Radcliffe...

Bruce_Lee

No i powiem jedno-oglądałam ten film tylko ze względu na Daniela...I generalnie powiem tak: gorszego filmu nie widziałam. Beznadziejny,aż tak bardzo,że po godzinie zrezygnowałam z oglądania...Co zdarza mi sie stosunkowo rzadko,bo widzialam wiele filmow...nawet nudnych-zawsze staralam sie obejrzeć do konca. Tego sie nie dalo.

Sara_von_Krolock

Dokładnie jak ja. Też zrezygnowałem tak o 22. Wydawało mi się, że będzie dobry, ale raz, że był nudny, dwa, że to był film polityczny. A polityka jest jedną z rzeczy, które mnie tyle obchodzą, co nic. Pomimo dobrej obsady - rozczarowałem się całkiem. Prawdę mówiąc, też się zastanawiałem, czy Daniel radcliffe w ogóle to kiedyś oglądał. I czy mu się podobało.

ocenił(a) film na 1

Ten film to jakas masakra!!! Oglądnełam go tylko ze względu na dana :) Dan jest słodki reszta taka beznadziejna, że zrezygnowałam z oglądania po jakiejś pół godzinie :P BLLLEEE!!!!!!!! okropność.

Jej, a ile miał tutaj Daniel, 12 lat? w tym wieku po prostu nie można być przystojnym :P Nie że się czepiam....

Jej, a ile miał tutaj Daniel, 12 lat? w tym wieku po prostu nie można być przystojnym :P Nie że się czepiam....

ocenił(a) film na 1
lubieyaoijakch

nie 12 tylko 10... co nie zmienia faktu ze tylko on w tym całym filmie jest fajny... reszta to poprostu beznadzieja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones